close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: Maciej71 dodano: 06 gru 2020, 22:58

joanna1684 pisze:srebrne były fabrycznie w KSL sprzed 2015 te w chromie i fartuchy przy kanapie https://bike.net/res/media/img/orig/ref/9cb/41368.webp
ja w swoim mam założone od luxmot i sprawdziły się maja dobru punkt podparcia jak motor się położy na boku również dobrze chronią nogi poniżej kolana przed gałęziami i takim tam napotkanym jak się jeździ w dziczy he he
przeszkadzają jak się chce wyciągnąć nogi na krawędź podestu

https://www.fotosik.pl/zdjecie/d2ec2d54fde56a03


Właśnie , na pierwszym zdjęciu masz srebrne, chyba są bardziej wyprofilowane, te czarne tez wydają się Ok .
Raczej bardziej skłaniam się do tych pierwszych.
Widziałaś oba ! Jak uważasz ? Które Twoim zdaniem wyglądają lepiej ?
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: joanna1684 dodano: 07 gru 2020, 09:55

Maciej71 pisze:
joanna1684 pisze:srebrne były fabrycznie w KSL sprzed 2015 te w chromie i fartuchy przy kanapie https://bike.net/res/media/img/orig/ref/9cb/41368.webp
ja w swoim mam założone od luxmot i sprawdziły się maja dobry punkt podparcia jak motor się położy na boku również dobrze chronią nogi poniżej kolana przed gałęziami i takim tam napotkanym jak się jeździ w dziczy he he
przeszkadzają jak się chce wyciągnąć nogi na krawędź podestu

https://www.fotosik.pl/zdjecie/d2ec2d54fde56a03


Właśnie , na pierwszym zdjęciu masz srebrne, chyba są bardziej wyprofilowane, te czarne tez wydają się Ok .
Raczej bardziej skłaniam się do tych pierwszych.
Widziałaś oba ! Jak uważasz ? Które Twoim zdaniem wyglądają lepiej ?


Pierwsze zdjęcie tylko poglądowe, nie jeździłam z tą wersją. Ja wybrałam luxmot bardziej mi się podobały, chronią więcej, podpierają wcześniej, były droższe nie żałuję warto.
joanna1684
Forumowicz
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 mar 2015, 00:53
Lokalizacja: DDZ
Motocykl: Keeway, Piaggio MP3 500
Płeć: kobieta

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: Maciej71 dodano: 07 gru 2020, 10:05

Dzięki za opinię :)
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: jędrek dodano: 07 gru 2020, 16:57

Najlepiej było by KSL-a przerobić tak https://www.youtube.com/watch?v=8edO4wJNmjs ;) jest kilka opcji do wybrania ;)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: Maciej71 dodano: 07 gru 2020, 17:11

jędrek pisze:Najlepiej było by KSL-a przerobić tak https://www.youtube.com/watch?v=8edO4wJNmjs ;) jest kilka opcji do wybrania ;)


_boisie tyle odwagi to ja nie mam :)
Ja tylko chcę założyć gmole - a ze początkujący jestem gość to może trochę ochronie sprzęt.
Jestem zwolennikiem im mniej tym ładniej :)
A kiedy indziej jak nie w zimie takie pomysły ?
Ale "Jędrek" jak masz odwagę i kasę to dajesz ..... a potem pochwal się jak Ci wyszło
A tak naprawdę kupiłem KSL bo mmi się najbardziej spodobał - i cały czas uchcachany jestem jak na niego patrzę :)
Widzisz jak czasami mało trzeba żeby sprawić radość :rotfl:
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: jędrek dodano: 07 gru 2020, 17:34

Ja tam mam na tyle zaje....y motorek że nie ma co ulepszać :) :bike01: :tango: ;)a gmole spoko na pewno dodadzą uroku i według mnie czarny mat będzie git :oklasky: :)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: DaJan dodano: 07 gru 2020, 21:30

Szacun....kazda sroczka swój ognek chwali............. :D a co do gmoli....ratuja sporo...znam z autopsji....kolorek rzecz gustu....byle mocowanie było mocne a one w miare szerokie...co przeszkadza w korkach....ale chroni bardziej.... :motor: -pozdro.
Największym przeciwnikiem marzeń jest portfel.
Awatar użytkownika
DaJan
Klubowicz
 
Posty: 1460
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:58
Lokalizacja: Krosno
Motocykl: Keeway Cruiser 250V-Romet R150
Tel. kom.: 511429521
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5789859
Wiek: 68

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: Maciej71 dodano: 08 gru 2020, 00:37

Joanna - jeszcze jedno pytanie, jak jeździsz z luxmotu czy gmole nie są za nisko ?
Czy nie przycierasz na zakrętach?
Chyba wyglądają lepiej, a przynajmniej wydają się być solidniejsze i bardziej bezpieczne?
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: joanna1684 dodano: 08 gru 2020, 10:08

Maciej71 pisze:Joanna - jeszcze jedno pytanie, jak jeździsz z luxmotu czy gmole nie są za nisko ?
Czy nie przycierasz na zakrętach?
Chyba wyglądają lepiej, a przynajmniej wydają się być solidniejsze i bardziej bezpieczne?


a co Ty jak ścigaczem na kolano schodzisz he he, nigdy mi jeszcze przez myśl nie przeszło ze gmolem przytrę jedynie podstawka centralna się zdarzyło jak guma o która są oparte zaczęła żyć własnym życiem i na trasie Strzelin Łagiewniki winkli nie szło zrobić. Nad jeziorami jak drogi po ciągnikach, koleiny to można się zawiesić, wyższe krawężnik zjeżdżanie z nich jak przednie zawieszenie usiądzie może przywalić ale lepiej gmol jak wydech. Teraz już jazdy ni ma ale na wiosnę można się spotkać np. na j. Mietkowskim zobaczysz na żywo jak to wygląda.
joanna1684
Forumowicz
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 mar 2015, 00:53
Lokalizacja: DDZ
Motocykl: Keeway, Piaggio MP3 500
Płeć: kobieta

Re: Modyfikacje optyczne w naszych KSL

Postautor: Maciej71 dodano: 08 gru 2020, 10:46

joanna1684 pisze:
Maciej71 pisze:Joanna - jeszcze jedno pytanie, jak jeździsz z luxmotu czy gmole nie są za nisko ?
Czy nie przycierasz na zakrętach?
Chyba wyglądają lepiej, a przynajmniej wydają się być solidniejsze i bardziej bezpieczne?


a co Ty jak ścigaczem na kolano schodzisz he he, nigdy mi jeszcze przez myśl nie przeszło ze gmolem przytrę jedynie podstawka centralna się zdarzyło jak guma o która są oparte zaczęła żyć własnym życiem i na trasie Strzelin Łagiewniki winkli nie szło zrobić. Nad jeziorami jak drogi po ciągnikach, koleiny to można się zawiesić, wyższe krawężnik zjeżdżanie z nich jak przednie zawieszenie usiądzie może przywalić ale lepiej gmol jak wydech. Teraz już jazdy ni ma ale na wiosnę można się spotkać np. na j. Mietkowskim zobaczysz na żywo jak to wygląda.


Nie schodzę i nie mam zamiaru _boisie , tak zapytałem bo na zdjęciach wydają się nisko.
Ale jak tak mówisz to spoko - a na Mietkowskim możemy się spotkać jak najbardziej - ale wtedy ja już będę miał założone :_hura:
Sezon zacznę z gmolami
Dzięki za info
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości