close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: kacpero dodano: 22 lis 2008, 17:02

Witam,
w tym temacie proszę kierować pytania do przedstawiciela działu technicznego firmy KEEWAY
Postaramy się, aby ten dział funkcjonował możliwie sprawnie. Proszę uwzględnić ogrom zajęć z jakimi borykają się pracownicy tego sektora firmy. Ustaliliśmy, że odpowiedzi na pytania będą się pojawiały 1-2 razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: kacpero dodano: 24 lis 2008, 11:26

awaryjny mail kontaktowy: serwis@keeway.pl
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: LEFTHANDY dodano: 29 sty 2009, 18:44

Ja mam pytanie odnośnie dostępności takich części jak linki, klosz do kierunkowskazu i nowy klakson.
Ile na to trzeba czekać?
Potrzebuję aktualnie:
Nowy klakson. Bo mi odpadł po prostu. ta blaszka do której był przykręcony po prostu pękła.
Nowy klosz do kierunku: mam pęknięty.
Linka tylnego hamulca: zlazła mi koszulka. Naciągnąłem ją ręcznie ale znów mi zjechała.
Taka tuleja przy gaźniku mocująca linkę gazu. Pękła mi i w warsztacie prowizorycznie skręcili ją nakrętką.

Oraz czy Keeway wprowadzi jakieś dodatki i akcesoria do oferty typu sakwy, stelaże, gmole...?
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: tomush1 dodano: 24 maja 2009, 22:15

witam
znalazłem takie coś
http://www.keeway.pl/files/
i stąd pobrałem sobie service manuala i katalog części do criusera 250

Mam jeszcze pytanie odnośnie problemu z moim motocyklem. Mianowicie motocykl po przejechaniu 2-4 km gasł i dopiero po chwili można było go ponownie odpalić i znów 2km i postój. W tej chwili niestety nie mogę odpalić motocykla w ogóle. Coś odcina dopływ paliwa i zastanawiam się czy to może być wiana elektroniki (na schemacie jest jakiś czujnik temp.)
z góry dzięki za odp.
tomush1
 

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Luca dodano: 25 maja 2009, 11:44

tomush1 pisze: Mianowicie motocykl po przejechaniu 2-4 km gasł i dopiero po chwili można było go ponownie odpalić i znów 2km i postój.

Odpowietrznik w korku wlewu paliwa może być zatkany i paliwo nie leci lub masz śmieci w baku i pozatykało wszystko łącznie z gaźnikiem.
tomush1 pisze: W tej chwili niestety nie mogę odpalić motocykla w ogóle. .

Wykręć świecę po kilkakrotnym kręceniu rozrusznikiem i zobacz czy jest sucha, czy mokra, jak sucha to nie ma paliwka a jak mokra to coś z iskrą nie tak.
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4980
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: skuterek55 dodano: 08 lip 2009, 18:47

Witam mam pytanie odnośnie napraw serwisowych w moim mieście są 2 punkty serwisowe ,tam gdzie kupiłem kupiłem nowy skuter niema fachowej obsługi wiem bo nie mogli usunąć prostej usterki i nie dbają o sprzęt ,więc postanowiłem oddać na przegląd do drugiego punktu .Tam Pani powiedziała że nie może przyjąć bo diler zabronił przyjmować skutery z innego punktu sprzedaży ,pytam się dlaczego skoro za przegląd ja płace.
skuterek55
 

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: serwis keeway dodano: 23 paź 2009, 11:21

Serwis Keeway wita serdecznie wszystkich klubowiczów, sympatyków chińskich motocykli. Wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania są na bieżąco udzielane pod adresem mailowym serwis@keeway.pl lecz forum chyba będzie lepszym miejscem na wymianę informacji.Bardzo proszę o podzielenie się Waszymi patentami które "uszlachetniają" chińskie dwa kółka. Pozdrawiam i podsyłam linka z ostatniej wystawy motocykli, naprawdę robi to wrażenie:

http://www.youtube.com/watch?v=LTjeUrytbBY
serwis keeway
 

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: kacpero dodano: 23 paź 2009, 12:44

No to małe pytanie :)) które sam częśto dostaję, a nie potrafię odpowiedzieć: czy w silnikach Lifana 250ccm - taka wersja jak Wasz SuperShadow są zastosowane jakieś blokady?
jeżeli tak to gdzie... i po co w wersji 250?
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: LEFTHANDY dodano: 23 paź 2009, 19:54

serwis keeway pisze:Serwis Keeway wita serdecznie wszystkich klubowiczów, sympatyków chińskich motocykli. Wszelkie odpowiedzi na nurtujące pytania są na bieżąco udzielane pod adresem mailowym serwis@keeway.pl lecz forum chyba będzie lepszym miejscem na wymianę informacji.Bardzo proszę o podzielenie się Waszymi patentami które "uszlachetniają" chińskie dwa kółka. Pozdrawiam i podsyłam linka z ostatniej wystawy motocykli, naprawdę robi to wrażenie:

http://www.youtube.com/watch?v=LTjeUrytbBY


Witamy na forum,
Bardzo chętnie. Jednak najpierw byli byśmy radzi dowiedzieć się, jak firma KEEWAY, ustami (palcami) swojego przedstawiciela ustosunkuje się do kwestii przez nas tutaj już postawionych.
-Jak wygląda sprawa z zaopatrzeniem w części?
-Dlaczego niektóre części są zupełnie inne i nie pasują, jak na przykład mój włącznik świateł "stop"?
-Jakieś adresy lub inne namiary na autoryzowane serwisy (nie dealerów) w Polsce. Najlepiej aktualne.

No i czy będzie w ofercie jakiś sprzęt powyżej 250cc?
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: serwis keeway dodano: 09 lis 2009, 10:49

Witam i odpowiadam na pytania:

"Jednak najpierw byli byśmy radzi dowiedzieć się, jak firma KEEWAY, ustami (palcami) swojego przedstawiciela ustosunkuje się do kwestii przez nas tutaj już postawionych.
-Jak wygląda sprawa z zaopatrzeniem w części?
-Dlaczego niektóre części są zupełnie inne i nie pasują, jak na przykład mój włącznik świateł "stop"?
-Jakieś adresy lub inne namiary na autoryzowane serwisy (nie dealerów) w Polsce. Najlepiej aktualne.

No i czy będzie w ofercie jakiś sprzęt powyżej 250cc?"


Faktycznie w minionym sezonie motocykle keeway'a były traktowane po macoszemu a to głównie dlatego ponieważ miały one problemy ze spełnieniem normy euro związanej z czystością spalin i nie pojawiły się w ofercie. Miał się pojawić Cruiser z wtryskiem SPI ale temat umarł. Mam nadzieję że tylko tymczasowo. Oferta na nowy sezon póki co jest obwiana tajemnicą i nie mogę uchylić choć rąbka tajemnicy. Bądźmy dobrej myśli bo chińczycy mają kilka ciekawych propozycji które powstają głównie w fabryce Benelli przy dużym udziale Włochów.
Części - podstawowe elementy są dostępne ale niestety nie jest ich dużo więc musimy się wspomagać magazynem centralnym na europę na Węgrzech. Mimo że nasze "harleye" są kopiami motocykli japońskich to nie są one w 100% wierne, należy o tym pamiętać.
Na obecną chwilę serwis = dealer, jednak jeśli forumowicze potrzebują jakiś części lub porad serwisowych to ponownie zapraszam do pisania na maila: serwis@keeway.pl z dopiskiem "K Ch M" będzie możliwy jakiś rabacik.

Pozdrawiam
Serwis Keeway
serwis keeway
 

Następna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości