close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Skąd wziąć Sissybar(oparcie dla pasażera)

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Skąd wziąć Sissybar(oparcie dla pasażera)

Postautor: herrmannek dodano: 07 wrz 2008, 23:57

Jak w temacie. Pozbyłem się centralnego kuferka I chciałbym dodać oparcie dla pasażera. (Np żeby zamontować taki kufroplecaczek montowany do tych oparć no i oczywiście żeby poprawić wygląd, komfort jazdy pasażerowi i mieć na czym powiesić kask na postoju). Patrzyłem na allegro i nić uniwersalnego tam nie ma, patrzyłem na jinluna 150 i też chyba się nie da wprost przełożyć. Macie jakieś pomysły? Dorabiał ktoś z was coś takiego. Liczę, że da się to zrobić estetycznie stosunkowo małym kosztem 200zł to jest maksymalny maks.
herrmannek
 

Skąd wziąć Sissybar(oparcie dla pasażera)

Postautor: LEFTHANDY dodano: 09 wrz 2008, 00:27

Może przykręcić oparcie wraz z tylnim błotnikiem od Rometa/Jinluna 250?
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Skąd wziąć Sissybar(oparcie dla pasażera)

Postautor: herrmannek dodano: 09 wrz 2008, 11:24

Niestety nie wiem czy mogę. Przejrzałem co sie dało i na razie to wygląda najbardziej obiecujaco. Ze zdjęcia wygląda na identyczne do tego montowanego w innych wersjach ch200.
Obrazek

Zipp raven 250, ktoś wie czy id nich łatwo się części zamawia?
herrmannek
 

Skąd wziąć Sissybar(oparcie dla pasażera)

Postautor: Shipp dodano: 13 wrz 2008, 22:35

Na zdjęciu jest Zipp Raven, ale takie same sisibary z bagażnikiem widziałem na Wektorze 150, Jinlunie 150 i na Challengerze 200. To chyba robi jedna firma do większości chińskiej produkcji. Więc o zakup zaytaj w jakiejkolwiek firmie, np. w Romecie.
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Skąd wziąć Sissybar(oparcie dla pasażera)

Postautor: herrmannek dodano: 15 wrz 2008, 08:50

Na jinlunie 150 jest inny układ mocowań... ten zipp wygląda prawie identycznie do mojego, c200 ma rzeczywiście taki sissybar ale nikt u nas takich c200 nie sprowadza. Jak uzbieram trochę kieszonkowego przejadę się po dealerach i/lub zadzwonię do centrali Zippa.
herrmannek
 


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości