close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Alarm z powiadomieniem?

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: Largo dodano: 22 wrz 2008, 14:49

No faktycznie ciekawy ten alarm. Pager i prealarm. Ja chciałbym połączyć ten z modelem 07 P, który ma czujnik położenia, diodę, przypomnienie o zazbrojeniu. Niestety chcieć a móc... _bezradny
Largo
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: scOti dodano: 22 wrz 2008, 20:03

ten co wkleiłem fote ma wbudowany czujnik uderzeniowy, sądzę (choć nie jestem pewien) że można tam dolutować kabelki do innego czujnika.

Robimy zrzutę na testy ?:P hehehehe
scOti
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: Largo dodano: 23 wrz 2008, 18:22

scOti pisze:ten co wkleiłem fote ma wbudowany czujnik uderzeniowy, sądzę (choć nie jestem pewien) że można tam dolutować kabelki do innego czujnika.

Robimy zrzutę na testy ?:P hehehehe


Ja wolę za tą kasę nie eksperymentować i kupić ten, który upatrzyłem ;p
Largo
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: scOti dodano: 23 wrz 2008, 22:11

jaki? i za ile
scOti
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: Largo dodano: 24 wrz 2008, 21:42

Chodzi mi o alarm STIG 07 P za 154, który notabene już zamówiłem. Wolę nie zepsuć sobie zabawki za 154zeta ;p
http://moto.allegro.pl/item438951411_alarm_profesjonalny_cz_polozenia_cz_uderzenia.html
Largo
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: scOti dodano: 24 wrz 2008, 23:47

No fajny fajny, ja bym założył zamiast tego przechyłu to czujnik mikrofalowy - no i brak powiadomienia ;/
scOti
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: roberto dodano: 25 wrz 2008, 10:29

witam. Tak sie sklada ze trzy lata temu zalozylem sobie alarm ktory koniecznie mial byc z powiedomieniem. moja wersja alarmu przewidywala wlaczenie syreny i powiadomienie w przypadku uderzenia z czego udarnosc byla regulowana i pierwsze slabe uderzenie skutkowalo tylko sygnalem dzwiekowym i swietlnym. takze proba odpalenia motoru spotykala sie z wlaczeniem alarmu. takze mozna bylo odpalac motor na odleglosc. moj alarm mial 3 zewnetrzne przekazniki ktore sterowaly calym balaganem. jesli chodzi o sam alarm dzialal dosc sprawnie ale nie obylo sie bez minusow. pierwszy dosc kluczowy to to ze alarm uaktywniony przez trzy dni zrzeram caly prad w akumulatorze. musze dodac ze codziennie urzywam motor jezdzac do pracy wiec doladowywuje sie codziennie ale po dluzszych weekendach pozostawalo tylko pchanie. konczylo sie na tym ze pozostawialem motor niezabezpieczony. jeszcze jedna rzecz to to odpalanie z daleka. zasilanie motoru uruchamia sie rownolegle z rozrusznikiem. kluczykow nie trzeba urzywac wcale. moze i to wygoda ale zdarzalo sie ze pozostawilem motor z wlaczonym zasilaniem. no i po trzech latach historia alarmu sie skonczyla jak najprawdopodobniej ktorys z przekaznikow zaszwankowal i wylaczym mi motor na stale. wtedy nie przebierajac w srodkach usunolem badziewie i klopot mi sie skonczyl. zamienilem alarm na pstryczek elektryczek ktory odcina co potrzeba. mozliwe ze terazniejsze alarmy pozbawione sa juz elektrozernosci i innych dolegliwosci, ale ja swojego mialem juz dosc.
roberto
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: scOti dodano: 25 wrz 2008, 12:07

ale też alarm od Stig'a? one pobierają dość mało prądu (w czasie czuwania) a przecież przy każdej jeździe aku się doładowywuje
scOti
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: Largo dodano: 25 wrz 2008, 19:34

Stig gwarantuje niski pobór prądu i jeśli będzie z tym problem to na pewno tego nie przepuszczę ;) Ja nie chcę powiadomienia, bo to jest dobre na małe odległości. Gdy będę w domu to motocykl jest w garażu - daleko... Poza tym nie będę jeździł Harleyem tylko Rometem ;) Do mojej wersji alarmu jest dioda i to już powinno odstraszyć amatorów wsiadania. Co do czujnika zbliżeniowego jest podobnie - nie chcę co 5 minut wyłączać alarmu, bo ktoś na parkingu przeszedł za blisko mojej maszyny. Pisałem do Stiga na ile to można wyregulować - gość nie potrafił mi dokładnie określić :/
No cóż, teraz to już bez znaczenia, bo alarm już zamówiony i kasa wpłacona ;) Motocykl tez zamówiony, tylko czekam na wypłatę 6 października ;)
Largo
 

Alarm z powiadomieniem?

Postautor: Largo dodano: 02 paź 2008, 19:23

Dobra, a teraz pytanie podstawowe - gdzie zakładacie alarm i jak go mocujecie? Ja mam do zainstalowania centralkę, syrenkę i czujnik przechyłu. Oprócz tego wspomnę jeszcze o tej magicznej kostce z lewej strony pod plastikową osłoną "R-250". Czy to jest do alarmu? W sobotę będę z tym walczył i wolę się przygotować.
Jak łączycie przewody? Lutujecie? Ogólnie proszę o rady, które mogą być przydatne podczas instalacji.
Largo
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron