close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: oleńka dodano: 12 lis 2013, 14:29

Filtr to Hilfo HF 145, a o ile mnie pamięć nie myli, to przewody powinny być o średnicy minimum 8 mm.
Awatar użytkownika
oleńka
Sympatyk
 
Posty: 1848
Rejestracja: 10 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Wałbrzych/Ząbki/ UK
Motocykl: moto zastępcze HD :D
Płeć: kobieta
Komunikator: GG3705538

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Michał_66 dodano: 12 lis 2013, 14:38

oleńka pisze:Filtr to Hilfo HF 145, a o ile mnie pamięć nie myli, to przewody powinny być o średnicy minimum 8 mm.

filtr oczywiście HF 145 przewody 8mm dla pewności bierz filtr od razu z oringiem bo możesz mieć kłopot potem ze szczelnością tu masz link do allegro :
http://allegro.pl/filtr-oleju-yamaha-yf ... 93978.html


aaaa ty pytasz o filtr paliwowy to oczywiście jak przewody ósemki to i filtr ósemka

a ta linka to do filtra oleju jest
Michał_66
 

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: cruenzo dodano: 12 lis 2013, 14:42

yyy...ale koledze chyba się rozchodziło o filtr paliwa a nie oleju/
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Michał_66 dodano: 12 lis 2013, 14:42

cruenzo pisze:yyy...ale koledze chyba się rozchodziło o filtr paliwa a nie oleju/

tak Michale już sie poprawiłem :D

a tu masz linke do filtra paliwa http://allegro.pl/filtr-paliwa-mann-fi- ... 73937.html
Michał_66
 

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Sułek dodano: 12 lis 2013, 16:12

Michał_66 pisze:
oleńka pisze:Filtr to Hilfo HF 145, a o ile mnie pamięć nie myli, to przewody powinny być o średnicy minimum 8 mm.

filtr oczywiście HF 145 przewody 8mm dla pewności bierz filtr od razu z oringiem bo możesz mieć kłopot potem ze szczelnością tu masz link do allegro :
http://allegro.pl/filtr-oleju-yamaha-yf ... 93978.html


aaaa ty pytasz o filtr paliwowy to oczywiście jak przewody ósemki to i filtr ósemka

a ta linka to do filtra oleju jest

Dzięki serdeczne za info a link do filtra oleju też się nada bo ostatnio kupiłem bez oringu i musiałem dokręcić po mechaniku w domu(z czuciem) bo lekko się pocił pod dekielkiem filtra :)
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: cruenzo dodano: 12 lis 2013, 16:14

z tym dokręcaniem uważaj, bo łatwo urwać gwint :-)
A jak się poci, to pewnie oring pod deklem już jest kaput
Awatar użytkownika
cruenzo
Klubowicz
 
Posty: 2022
Rejestracja: 10 lut 2010, 21:42
Lokalizacja: Warszawa -> Kettering U.K.
Motocykl: Junak w skali 1/24
Tel. kom.: 888691054
Płeć: mężczyzna
Wiek: 46

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Michał_66 dodano: 12 lis 2013, 18:08

cruenzo pisze:z tym dokręcaniem uważaj, bo łatwo urwać gwint :-)
A jak się poci, to pewnie oring pod deklem już jest kaput

otóż to otóż to :D na pewno oring uklepany
Michał_66
 

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: krysz dodano: 12 lis 2013, 18:45

Michał_66 pisze: ... na pewno oring uklepany

Sułek chyba ma nowe moto?! kupił bodajże we wrześniu nówkę. Jeżeli się mylę niech mnie poprawi...
więc jak by co oring nie miał kiedy się uklepać. Wystarczyło wytrzeć do sucha (montaż "bezobrotowy").
"Nieważne jaki masz motocykl, ważne gdzie nim byłeś"
http://chomikuj.pl/krysz2/Podr*c3*b3*c5 ... uiser*27em
Awatar użytkownika
krysz
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 21 cze 2011, 21:52
Lokalizacja: Łosice
Motocykl: Imperiale, Cruiser, Monkey
Tel. kom.: 602433923
Płeć: mężczyzna

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Michał_66 dodano: 12 lis 2013, 19:04

krysz pisze:
Michał_66 pisze: ... na pewno oring uklepany

Sułek chyba ma nowe moto?! kupił bodajże we wrześniu nówkę. Jeżeli się mylę niech mnie poprawi...
więc jak by co oring nie miał kiedy się uklepać. Wystarczyło wytrzeć do sucha (montaż "bezobrotowy").

to zależy Rysiu ja miałem problem ze szczelnością już po zmianie na 2000 km czyli przy drugiej zmianie oleju i niestety nic nie dało wycieranie trzeba było smarnąć silikonem i od tego czasu co drugą zmianę kupowałem z oringiem
Michał_66
 

Re: Kontakt z serwisem firowym KEEWAY

Postautor: Sułek dodano: 12 lis 2013, 20:09

Racja!Po 300km wymieniałem olej i dałem filter hilfo145 ale bez oringu,śruby były mocno dokręcone bo jak mechanik odkręcał dekiel to tylko strzelały,czyli już w sklepie lub zipie dobili na cacy bo pewnie rosiło no i rok moto stało w sklepie - tak mi powiedział diler i dlatego dał duży upust i jeszcze przywiózł mi do domu za symboliczne 200 złociszy osobiście.Możliwe że duży docisk gumy przez rok ugniótł trochę gumkę i będę musiał zakupić nowy oring osobno bo mam jeszcze jeden filter w zapasie i też bez oringu,ciekawe jaki wymiar ma być bo szukać dopiero po demontażu to lipa bo można się uziemnić na dłużej a podczas moich krótkich pobytów każda chwila na smoku jest cenna :) Jeśli jest standardowy to się kupi ale jeśli dedykowany to zamówię ten co Michał podał a ten mój zachowam na następną wymianę. :gadula:
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron