close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Pękniety kolektor ssący?

Pękniety kolektor ssący?

Postautor: krzyżak dodano: 08 maja 2009, 15:50

Tak,tak te pękajace kolektory to chyba typowa wada Challengerów 200. W moim pekł po przejechaniu 1300 km. Narazie sklejony w serwisie i zamówiony nowy. Więc będzie mozna trochę pojeździć w sobotę i w niedzielę.
Awatar użytkownika
krzyżak
Forumowicz
 
Posty: 221
Rejestracja: 21 paź 2008, 16:13
Lokalizacja: Bartoszyce-Lidzbark Warmiński/okolice
Motocykl: Ch200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 74

Pękniety kolektor ssący?

Postautor: Jaro2002 dodano: 11 cze 2009, 22:16

Cześć,
wspomózcie radą. Dostałem z Kingwaya nowy kolektor na wymianę ale jest jakiś inny mimo że napisałem iż ma być do Kingway 200 Challenger.
Załączam zdjęcie. Ten nowy jest jakiś krótszy i z jakąś rurką z boku. Proszę o komentarz. Czy ten nowy w ogóle da się zamontować. A moze on nie jest do tego moto? Czy ktoś zgłaszał reklamacke do Kingwaya?
Dziękuję za odpowiedź.
http://www.hot.jpg.pl/index.php?t=kolek ... 43b173&m=1
Jaro2002
 

Pękniety kolektor ssący?

Postautor: herrmannek dodano: 11 cze 2009, 22:53

Powinno się dać zamontować krótszy... w filtrze powietrza powinno być schowanych kilka [zapomniałem słowa] z karbowanej rury dolotwej. Króciec trzeba zatkać. Choć pewnie lepiej wymienić na oryginał i nie kombinować.... Jeśli chodzi o kingwaya i sieć sprzedawców, serwisów to pełna olewka. Części trzeba szukać poza nimi, na szczęście to są popularne podzespoły(z wyjątkiem mojej sprężynki :) )
herrmannek
 

Pękniety kolektor ssący?

Postautor: Jaro2002 dodano: 12 cze 2009, 07:46

Dzięki za radę. Napisałem póki co do serwisu. Poczekam jeszcze co odpowiedzą.
Jaro2002
 

Poprzednia

Wróć do Challenger 200

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron