close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Co wybrać?

Re: Co wybrać?

Postautor: Mist dodano: 31 gru 2015, 14:41

beniamin82 pisze:Gmole:
http://m.intl.taobao.com/detail/detail. ... 0093954546

Możesz skorzystać z "agenta", są firmy również Polskojęzyczne które zajmują się zakupami na taobao.com.
Tutaj poglądowo, co jest do kupienia
http://m.intl.taobao.com/search/search. ... shen%20ra1

Szukaj zongshen ra1 lub zs150-58


Serdeczne dzięki za linki :dzieki: , na pewno skorzystam, tylko przyswoję na szybko te znaczki chińskie - drobnostka :mur: .
No i przydałby się nowy wątek na forum: chiński dla początkujących - w końcu nazwa KCM zobowiązuje :D

A poważnie to już obczaiłem jak to zrobić z "polskiego" taobao i na pewno tam podziałam.
Teraz tylko zakup...
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Co wybrać?

Postautor: Mist dodano: 31 gru 2015, 14:51

Oldrock pisze:
Mist pisze:Zaczynałem od motocykle 125, strona godna polecenia :oklasky:
Na chwilę obecną myślę poważnie o Keeway superlight ewentualnie o Junaku M12. Właściwie ta sama półka cenowa, przmierzyłem się (usiadłem :D ) do obydwu - oba wydają się być ok ;p - I dylemat który....? _bezradny
W związku z tym mam też pytanie: czy ktoś wie czy są dostępne gmole do tego junaka?
- bo chciałbym docelowo mieć moto ubrane (gmole, szyba, sakwy)
Będę wdzięczny za sugestie ...
P.s.
Z tego co wyczytałem i już wiem to oprócz innych różnic, to z ważnych w KSL silnik ohv, w m12 ohc (w obydwu jest wałek wyrównoważący), czy coś jeszcze wziąść pod uwagę? :pomocy:

Moim skromnym zdaniem przy tak małych motocyklach to raczej trzeba by było się zastanowić co wyrzucić, obciąć przerobić jednym słowem zbobrować ;) . M12 to HD sporster typowy uliczny zawadiaka lekki i szybki, nie wiem czy do końca będą pasować takie dodatki. To jest tylko moje zdanie i oczywiście zrobisz jak uważasz bo każdy ma inną wizję wolności na dwóch kołach. Pozdrawiam :czapa:

Zasadniczo zgoda, ale zamierzam też uczestniczyć w zlotach, czy trochę dłuższych wyprawach, co też jest na m12 wykonalne (Jaskiniowiec), a na codzień można latać bez tych dodatków bagażowych :buttrock:
P.s.
Dzięki za linka na zongshen ra1, faktycznie fajnie wygląda :piwa:
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Co wybrać?

Postautor: Mist dodano: 31 gru 2015, 14:58

jacek.rc pisze:Możemy sobie ponarzekać ,że u nas sprzedawcy chcą dużo za motory ,ostatnio sprawdzałem oferty południowych sąsiadów i tam KSL wychodzi prawie 11 tysięcy _boisie i jedyny plus ,że w ofercie mają i mat i klasyk (chromy ,sakwy ,szyba ),natomiast za Cruisera (Blakster) wołają (w przeliczeniu)14k ,na Słowacji 2000 euro i najtaniej jest na Węgrach 11,1k (w przel.)...masakrycznie drogo :kicha: .


W Katowicach jest (był?) KSL z gmolami, sakwy, szyba za coś 7,5k, sprzedawca powiedział że puści za 7k, tak że okazja w porównaniu z tym co napisałeś :zaskoczony:
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Co wybrać?

Postautor: Grzes dodano: 04 sty 2016, 14:26

Wybrałeś juź motor ?
Awatar użytkownika
Grzes
Forumowicz
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:51
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Junak M-12
Płeć: mężczyzna
Wiek: 68

Re: Co wybrać?

Postautor: Oldrock dodano: 04 sty 2016, 14:44

Jak mnie pytasz to jeszcae nie jestem bliski m12, TY takim jeździsz? Zadowolony jesteś? Są jakieś minusy?
Awatar użytkownika
Oldrock
Forumowicz
 
Posty: 93
Rejestracja: 13 gru 2015, 13:45
Lokalizacja: Zabrze
Motocykl: Keeway Superlight 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Re: Co wybrać?

Postautor: Grzes dodano: 04 sty 2016, 14:59

Cześć. Przejrzyj moje posty a znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania bo nie dawno Koledzy z forum mi doradzali i odpowiadali na miliony moich pytan. W efekcie przy 180 cm i 110 kg wybralem i kupiłem w grudniu Junaka m12. Poniewaź jeszcze go nie zarejestrowałem nie mogę nic powiedziec o jeździe. Zrobiłem parę kółek w koło domu i cóź. Wygodny , silniczek chodzi malina , jazda zdaje się być przyjemnością. Tyle póki co mogę podpowiedzieć.
Pytaj tu. W grudniu facet miał 2 szt i był sklonny do duźych upustów. Ja się nie załapałem bo juź miałem kupionego. http://olx.pl/i2/oferta/junak-chrzanow- ... b60ea44365
Pisałem z nim na olx.
Osobiście kupiłem za 7.000 zł a on wtedy chciał oddać nawet za 6.000 z dowozem za darmo. Aź byłem zły. Spróbuj.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2016, 15:15 przez Grzes, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Grzes
Forumowicz
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:51
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Junak M-12
Płeć: mężczyzna
Wiek: 68

Re: Co wybrać?

Postautor: Oldrock dodano: 04 sty 2016, 15:15

Ok. Dzięki. Chodziło mi o Twoją subiektywną opinię.
Awatar użytkownika
Oldrock
Forumowicz
 
Posty: 93
Rejestracja: 13 gru 2015, 13:45
Lokalizacja: Zabrze
Motocykl: Keeway Superlight 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Re: Co wybrać?

Postautor: Grzes dodano: 04 sty 2016, 15:18

Obejrzałeś film o m12 na Yuotubie produkcji beniamin 82 ?
Awatar użytkownika
Grzes
Forumowicz
 
Posty: 149
Rejestracja: 10 lis 2015, 23:51
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Junak M-12
Płeć: mężczyzna
Wiek: 68

Re: Co wybrać?

Postautor: Snajper dodano: 04 sty 2016, 15:34

Tak na wypadek gdybyś miał problem odnaleźć Oldrock:

http://www.motocykle-125.com.pl/lista-p ... k-m12-125/
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Co wybrać?

Postautor: Oldrock dodano: 04 sty 2016, 15:41

Wszystko już obejżałem i po polsku (Beniamin, skuterowo, motobanda itp.), po angielsku (lexmoto) i po chińsku (zongshen ra1)., ale najbardziej cenne są info. Od posiadaczy motocykli. Myślę że jak niezdecyduję się na robienia prawka A to wezmę junaka m12. Jeszcze rcr Romet ale nic o nim nie wiemy bo to nowość.
Awatar użytkownika
Oldrock
Forumowicz
 
Posty: 93
Rejestracja: 13 gru 2015, 13:45
Lokalizacja: Zabrze
Motocykl: Keeway Superlight 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motocykle 125 ccm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron