close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Opony Keeway Superlight fabryczne

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Gixer dodano: 25 paź 2020, 10:40

Jak sam zauważyłeś ile ludzi tyle opinii i każdy musi sam do tego dojść czy zmienić czy nie
Ja jeździłam chińczykiem na chińskich oponach swego czasu nawet w zimie przy -3st i śniegu
Asfaltu przez 3sezony z bliska nie oglądałam :) a kto mnie zna ten wie że ja spokojnie to nie jeżdżę ;)
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 25 paź 2020, 21:53

Gixer pisze:Jak sam zauważyłeś ile ludzi tyle opinii i każdy musi sam do tego dojść czy zmienić czy nie
Ja jeździłam chińczykiem na chińskich oponach swego czasu nawet w zimie przy -3st i śniegu
Asfaltu przez 3sezony z bliska nie oglądałam :) a kto mnie zna ten wie że ja spokojnie to nie jeżdżę ;)


No to ładnie , przy - 3 st. To trochę zimno ja bym się nie odważył :D
Dziś było u mnie około 18, ale wiało, przejechałem około 100km z małym przystankiem w Mietkowie, już było czuć momentami jesień ;)
I to chyba była ostatnia wycieczka w tym sezonie,
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: NIKT dodano: 25 paź 2020, 22:19

-3 to środek sezonu :D

Boso, ale w ostrogach
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Gixer dodano: 25 paź 2020, 23:06

u mnie honda stoi pod pokrowcem już jakieś.. 3 miesiące.. :rotfl: więc już dawno mam koniec sezonu za sobą :D



Po tej jeździe w -3st odzywa mi sie czasem reumatyzm w kolanach więc od czasu hondy i samochodu juz takich głupot nie robie :D
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 26 paź 2020, 00:11

Gixer pisze:u mnie honda stoi pod pokrowcem już jakieś.. 3 miesiące.. :rotfl: więc już dawno mam koniec sezonu za sobą :D



Po tej jeździe w -3st odzywa mi sie czasem reumatyzm w kolanach więc od czasu hondy i samochodu juz takich głupot nie robie :D

To teraz musisz się wykurować, do wiosny ;)
I czekamy na skok temperatury do 20, ale na plusie :rotfl:
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Gixer dodano: 26 paź 2020, 00:20

Kuruje sie juz jakieś 4 lata :rotfl:

Przeleci raz dwa ;)
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: paweljunkers dodano: 26 paź 2020, 10:17

Maciej a co powstrzymuje Cie przed kupnem nowych oryginalnych opon?
Awatar użytkownika
paweljunkers
Forumowicz
 
Posty: 841
Rejestracja: 01 cze 2015, 22:57
Lokalizacja: kutno
Motocykl: Honda vt 600
Tel. kom.: 733162500
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 26 paź 2020, 17:17

paweljunkers pisze:Maciej a co powstrzymuje Cie przed kupnem nowych oryginalnych opon?


Opinie i ta rozmowa - na motocyklu mam nowe ryżojadki Cordial , jeżdżę spokojnie / właściwie zaczynam przygodę / na liczniku 300 km
Co osoba to inna opinia , jedni mówia że na chińczykach przejeździli kilka sezonów bez / paciaka / inni wykładali się na oryginalnych i chwalą to coraz inne marki.
Wywnioskowałem że nie ma opon na deszcz - że jak się uważa to można na nowych Cordialach też jeździć i czerpać z tego frajdę.
To dawno temu Sobiesław Zasada zapytany przez dziennikarza z jaką prędkością wejdzie w zakręt który miał 90 stopni - odpowiedział bez namysłu że 200 km/h , wtedy wszyscy podnieśli larum że to nie możliwe , że fizyka itd.
Na to kierowca rajdowy / i to jeden z najlepszych / skwitował : nikt go nie zapytał z jaką prędkością on z tego zakrętu wyjdzie ? tylko z jaką w niego wejdzie.
I zawsze pamiętając co powiedział S.Z. czy to motocyklem , czy samochodem staram się z zakrętu wyjść bezpiecznie.
I na razie nie będę kombinował - zawsze mogę jechać 10,20 km wolniej
I to miedzy innymi wypowiedzi forumowiczów i klubowiczów mi to uświadomiły :)
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: paweljunkers dodano: 26 paź 2020, 21:12

Maciej spodziewałem sie odpowiedzi. - troche szypie się z kasą , to tak jak większość z nas. Chciałem Cię spytać czy jesteś ubrany czy te spodnie na zdj. w awatar. to motocyklowe czy z demobilu?
Awatar użytkownika
paweljunkers
Forumowicz
 
Posty: 841
Rejestracja: 01 cze 2015, 22:57
Lokalizacja: kutno
Motocykl: Honda vt 600
Tel. kom.: 733162500
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 27 paź 2020, 11:38

paweljunkers pisze:Maciej spodziewałem sie odpowiedzi. - troche szypie się z kasą , to tak jak większość z nas. Chciałem Cię spytać czy jesteś ubrany czy te spodnie na zdj. w awatar. to motocyklowe czy z demobilu?

Cha, cha cha , a tak wyglądają jak z demobilu ?
Podobały mi się oliwkowe to je kupiłem "SHIMA JEANSY GIRO KHAKI" mnie się podobają i mają wszystko co spodnie motocyklowe mieć powinny :)
Przy zakupie opon nie chodzi o pieniądze - choć może na Avatarze wyglądam na sknerę :D / no i te spodnie z demobilu :rotfl: / uważam że bezpieczeństwo jest ważne.
Nie zdarzyło mi się usiąść na motocyklu bez pełnego ubrania i kasku zapiętego - nawet jak mam go przestawić 200 m/ i jak znam siebie to mi się nie zdarzy.
Na razie będę jeździł na chińczykach bo tak jak pisałem po przeczytaniu wielu opinii , każdy pisze inaczej i nawet Ci którzy kupili firmowe opony to są zadowoleni to nie do końca.
A widzę że jest bardzo dużo osób które na chińskich przejeździło wiele sezonów i mówią ze jest ok?
Na wiosnę zaczynam szkolenia z jazdy precyzyjnej / GYMKHANA/ już się nawet zapisałem, potem indywidualne i zobaczymy , może jeszcze mi się zmieni / na razie z oponami ostygłem /
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motocykle 125 ccm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron