close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Keeway RKS 125 2015r.

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: krzysieg dodano: 26 lip 2019, 10:26

Technicznie wszystko ok, raczej chodzi o wady kosmetyczne typu ten przetarty amortyzator
plastiki pomiędzy podnóżkami się ścierają od butów
szczególnie w prawym wystającą cześć już po kilku jazdach była przetarta ale te plastiki to drobiazg można
je kiedyś pomalować .
Jeśli na niskich obrotach jest dźwięk silnika jak zawsze jeździ i i odpala tak samo to zaworów bym nie ruszał.
krzysieg
Forumowicz
 
Posty: 267
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:19
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław
Motocykl: Keeway Rks 125 , FZ6 s1 fazer
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: zibias dodano: 26 lip 2019, 10:37

Jeśli chodzi o plastik przy podnóżku to prawy też mi się trochę wytarł. Zastanawiam się nad oklejeniem ich grubą folią np. typu carbon. Poza tą drobnostką nie zauważyłem innych śladów eksploatacji. Wychodzę z założenia, że jak dbamy tak mamy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
zibias
Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: 28 kwie 2018, 10:41
Motocykl: Keeway RKS 125 Black
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: krzysieg dodano: 26 lip 2019, 12:32

Dokładnie tak zrobiłem ,mała podłużna naklejka karbon
i się nie ściera , wygląda tak jakby miało tak być .
Denerwuje mnie ten amortyzator,bo mocno tarło
metal o metal na razie przetarłem papierem ściernym te wżery to trochę bardziej szpeci i jest trudniejsze do zrobienia niż te otarcie na plastiku .
Trzeba kontrolować odległości jak jest blisko to trzeba
przekręcić sprężynę ,jak do tej pory nie tarło to lepiej
nie kręć sprężynami .
Mógłbym kupić klucz do tych nakrętek regulacyjnych rozkręcić je zdjąć sprężynę i porządnie to przeszlifować wypolerować ale nie wiem jak jest zamocowana górna część może po prostu wkręcona .
Nawet nie wiem jak działa pneumatyczna regulacja twardości czy to pic na wodę jeszcze nie pompowałem .
Tak po za tym już na dzień dobry dostałem
ten motor z ułamaną blachą radiatora
na cylindrze jeszcze się nie przejechałem nawet a już
musiałem rzeźbić ale to akurat wina kuriera i nie zauważenia uszkodzenia przy odbiorze.
krzysieg
Forumowicz
 
Posty: 267
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:19
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław
Motocykl: Keeway Rks 125 , FZ6 s1 fazer
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: krzysieg dodano: 26 lip 2019, 21:27

Przeszlifowałem amortyzator paskami papieru ściernego wkładając pomiędzy sprężyny
potem drobniejszy papier , pasta tempo teraz nieźle to wygląda jak ściemnieje aluminium
to najwyżej całe pomaluje bez rozkładania lepiej ale na razie jest ok .
Trochę docisnąłem mocowania odchodzące od baku pod lewą pokrywą teraz już tak pokrywa nie odstaje .

Zdjąłem przy okazji zwężkę przed filtrem powietrza - taki lejek , efekt jest taki że ma lepszy pełniejszy dźwięk ale gorsze przyśpieszenie .
Jeździłem przez jakiś czas bez zwężki tłumika , po założeniu myślę że się oprawił dolny zakres obrotów czyli najlepiej jeździ bez przeróbek .
krzysieg
Forumowicz
 
Posty: 267
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:19
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław
Motocykl: Keeway Rks 125 , FZ6 s1 fazer
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: krzysieg dodano: 26 lip 2019, 21:36

zibias pisze:Jeśli chodzi o plastik przy podnóżku to prawy też mi się trochę wytarł. Zastanawiam się nad oklejeniem ich grubą folią np. typu carbon. Poza tą drobnostką nie zauważyłem innych śladów eksploatacji. Wychodzę z założenia, że jak dbamy tak mamy.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Ja nakleiłem tylko w miejscu przetarcia taką fasolkę :) Ty chyba chcesz całe obydwa okleić , jak okleisz to zrób zdjęcia jak wyszło .
Dzisiaj jak pucowałem ten amortyzator to jakiś facet podszedł i powiedział że dbam i to bardzo :)
krzysieg
Forumowicz
 
Posty: 267
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:19
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław
Motocykl: Keeway Rks 125 , FZ6 s1 fazer
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: zibias dodano: 26 lip 2019, 22:28

Absolutnie nie zarzucam Ci, że nie dbasz o swój motocykl. Ja również staram się żeby mój jak najdłużej wyglądał "prawie" jak nowy ;) Jak coś będę działał z tymi plastikami to się pochwalę wynikiem. Na razie aż tak mnie to nie razi więc jeśli już to za jakiś czas :)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
zibias
Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: 28 kwie 2018, 10:41
Motocykl: Keeway RKS 125 Black
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: krzysieg dodano: 27 lip 2019, 11:25

Widzę że założyłeś przednią szybę , jest jakaś różnica
w jeździe ?
Jednak zamówię stelaż i kufer mam dosyć chodzenia
z kaskiem w ręce .
Stelaż produkuje Shad więc każdy kufer tej firmy powinien pasować .
Wymieniał ktoś już klocki ?
krzysieg
Forumowicz
 
Posty: 267
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:19
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław
Motocykl: Keeway Rks 125 , FZ6 s1 fazer
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: zibias dodano: 27 lip 2019, 11:34

Założyłem i zdjąłem :) Jednak bez niej wygląda lepiej a po drugie pomimo tego, że na kask jest mniejszy napór powietrza to ukształtowanie szyby powoduje uderzenie wiatru w "klatę". Też mam stelaż i kufer produkcji SHAD, dokładnie SH37. Widać je na wcześniejszych zdjęciach z DragStarem brata.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
zibias
Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: 28 kwie 2018, 10:41
Motocykl: Keeway RKS 125 Black
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: krzysieg dodano: 28 lip 2019, 15:41

Zastanawiam się nad tym sh 37 ale kask szczękowy
wejdzie tylko pionowo ,bokiem się chyba nie zmieści zamek przeszkadza sporo miejsca zajmuje .
Chciałbym jeszcze zmieścić kurtkę po złożeniu zajmie tyle co 3/4 kasku mniej więcej.
Bokiem widziałem że wchodzi kask otwarty bezszczekowy .
krzysieg
Forumowicz
 
Posty: 267
Rejestracja: 08 sie 2015, 16:19
Lokalizacja: Jelenia Góra / Wrocław
Motocykl: Keeway Rks 125 , FZ6 s1 fazer
Płeć: mężczyzna

Re: Keeway RKS 125 2015r.

Postautor: zibias dodano: 28 lip 2019, 16:08

Nie prawda, u mnie wchodzi integralny normalnie na płasko więc myślę, że szczękowy też powinien. Dodatkowo gdybym ładnie ułożył to powinna wejść kurtka, bez podpinki się mieści. Ja dołożyłem oryginalne oparcie i dodatkowe światło stop.Obrazek

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
zibias
Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: 28 kwie 2018, 10:41
Motocykl: Keeway RKS 125 Black
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość