close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Kufer centralny.

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Kufer centralny.

Postautor: Groot dodano: 19 wrz 2016, 22:42

Witam. Mam zamiar kupić skórzany kufer centralny do Jinluna 125 - właśnie jestem na etapie montażu solidnego bagażnika. Możecie mi doradzić jaki kupić - jaką preferujecie pojemność , wielkość...jakie sami macie. :)
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 595
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61

Re: Kufer centralny.

Postautor: Mist dodano: 19 wrz 2016, 22:50

Najlepiej wybierz się do Myszkowa, do firmy Sako (wcześniej upewnij się że będzie otwarte), oczywiście motocyklem. Na miejscu poprzymierzasz kufry do motora i będziesz mógł wybrać.
Ja tak zrobiłem z sakwami i jestem zadowolony :)
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Kufer centralny.

Postautor: Groot dodano: 19 wrz 2016, 22:58

Mist pisze:Najlepiej wybierz się do Myszkowa, do firmy Sako (wcześniej upewnij się że będzie otwarte), oczywiście motocyklem. Na miejscu poprzymierzasz kufry do motora i będziesz mógł wybrać.
Ja tak zrobiłem z sakwami i jestem zadowolony :)


Dzięki - niedaleko jak sie poprawi pogoda podskoczę, Ale też się chciałem dowiedzieć co do wielkości (szerokości) kufra z jakimi jeździcie - aby nie przesadzić...nie chciałbym jeździć z podniesionym przednim kołem... :D
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 595
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61

Re: Kufer centralny.

Postautor: Raven 125 dodano: 20 wrz 2016, 15:36

Ja mam 60l i jestem zadowolony bo namiot wchodzi, śpiwór i wszytko co potrzebne na wyjazd.Trzeba bylo stelaz dorobic.
Awatar użytkownika
Raven 125
Sympatyk
 
Posty: 304
Rejestracja: 24 lis 2015, 01:04
Lokalizacja: Kotuń
Motocykl: Yamaha XVS 1300A
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 56691283
Wiek: 43

Re: Kufer centralny.

Postautor: Groot dodano: 20 wrz 2016, 15:52

Raven 125 pisze:Ja mam 60l i jestem zadowolony bo namiot wchodzi, śpiwór i wszytko co potrzebne na wyjazd.Trzeba bylo stelaz dorobic.


Właśnie kupiłem i czekam na dostawę, bagażnik - po małej przeróbce sądzę że powinien być dobry.


Obrazek
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 595
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości