Organizacja Klubu

Klub Chińskich Motocykli zwany dalej KCM jest formacją zrzeszającą pasjonatów motocykli.

Zgodnie z treścią zawartą w głównym motto KCM nie stawiamy żadnych ograniczeń dotyczących posiadanego motocykla. Zrzeszamy przede wszystkim właścicieli i sympatyków motocykli chińskich, ale serdecznie witamy w naszych szeregach wszystkich motocyklistów zainteresowanych wspólną jazdą.

Bywa często, że jednoślady chińskie są etapem przejściowym w karierze motocyklowej. Wielu z nas przesiadło się na sprzęty wyprodukowane poza ChRL.

Jeżdżą z nami nadal ponieważ łączy nas jedna pasja oraz przyjaźnie ukształtowane podczas wspólnych wypraw.

Jeżdżą też z nami doświadczeni motocykliści, którzy nigdy nie byli właścicielami chińskiego jednośladu... jeżdżą, ponieważ zainspirowała ich nasza wizja motocyklizmu.

Głównym celem KCM jest czerpanie przyjemności z jazdy motocyklem w zorganizowanej grupie przyjaciół.

Chcielibyśmy, aby Klub, podobnie jak forum przypisane do KCM stały się źródłem najbardziej fachowych porad w dziecinie eksploatacji oraz obsługi chińskich motocykli.  Aby było to miejscem spotkań, wymiany myśli, informacji, sugestii i opinii... aby było również źródłem inspiracji dla wszystkich którzy tęsknią za klimatem zdrowej, motocyklowej przyjaźni. Zamierzamy w swoje działania zaangażować wiodących importerów chińskich jednośladów.

Jesteśmy przekonani, że doświadczenia które wypracowaliśmy w procesie eksploatacji naszych motocykli można wykorzystać w procesie poprawy jakości importowanych do Polski sprzętów.

Zdobytym doświadczeniem oraz praktyczną wiedzą techniczną chcemy bezinteresownie dzielić się ze wszystkimi motocyklistami oraz osobami zajmującymi się importem jednośladów z Azji. To może być także Twój wkład.

Wdrożenie wszystkich Klubowych zamierzeń wymaga wzajemnej współpracy, zrozumienia, nierzadko kompromisu a napewno zgody.

KCM jest otwarty dla Wszystkich którzy honorują nasze zasady... zróbmy więc wszystko, aby był naprawdę NASZYM KLUBEM...

 
Copyright © Klub Chińskich Motocykli - 2010 (design Agnes
)